V   kategorii  přípravka  (3–5
       let) jsme měli zastoupení pouze
       v chlapcích. Čerstvě čtyřletý Michal
       Krátký nakonec skončil s  časem
       3:19,16 min. na 9. místě.  nácti chlapců skončil nakonec Fran-  ti nemají přes prázdniny možnost  li  a  v  chlapcích  nás  mile  překva-
        V  kategorii mladších děvčat (6–  tišek Novotný s časem 1:40,94 min.  tréninku. Aničce Holanové se po-  pil opět Jakub Krátký, který s  ča-
       8 let) chybělo Marii Bařinkové má-  na druhém místě. Tobiáš Chramosta  dařilo nakonec vybojovat pouze 6.  sem 2:02,61 min. získal čtvrté mís-
       lo na bronzovou příčku a nakonec  bral nepopulární bramborovou me-  místo. V konkurenci jedenadvaceti  to. Pro příští rok to pro něj bude je-
       tak skončila čtvrtá s časem 2:08,79  daili a pátý skončil Lukáš Gavenda.  chlapeckých závodníků ve stejné  ho soutěžní kategorie. V konkuren-
       min. V chlapcích jsme ve stejné vě-  V kategorii mladších starších dí-  věkové kategorii získal Jakub Krát-  ci třinácti závodníků podal opravdu
       kové kategorii měli zastoupení pě-  vek (9–11 let) se potvrdilo, že zís-  ký s časem 1:51,80 min. první příčku  dobrý výkon.
       ti závodníků. V konkurenci devate-  kané dovednosti mizí, pokud dě-  a potvrdil tak svou letošní dominan-  Na závěr můžeme konstatovat,